neděle 24. července 2016

#MUJDUVOD

Krásný den :)

Weleda zítra spouští velkou soutěž o hodnotné ceny této značky. Jsem ráda, že Weleda v kampani #mujduvod pokračuje. Ráda bych vás se soutěží seznámila a motivovala k tomu, abyste se zapojily.Jak jsem již zmínila, zítra začíná nová, velká soutěž #mujduvod. Pravidla jsou tentokrát trochu jiná, než tomu bylo v předchozí soutěži. Podmínkou účastí v soutěži je sledování účtu @weledacz na Instagramu a nahrání fotky nebo nově videa na téma "aktivní, zdravý životní styl" na váš instagram. Důležité je, že fotka/video musí být označena hashtagem #mujduvod, musí být nastavená jako veřejná a v popisku musí být uveden váš důvod pro aktivní, zdravý životní styl.


Soutěž poběží až do 30. října 2016 a je rozdělena do 14 soutěžních kol. Každé kolo soutěže trvá týden (začíná se už zítra!) a každý týden bude porotou vybráno 5 výherců, kteří získají balíčky produktů Weleda.
Porota bude hodnotit zejména originalitu fotky/videa a také popisku u něj uvedeného. Soutěže se můžete zúčastnit vícekrát, avšak vždy s jinou fotkou/videem.


Teď ještě něco málo k tomu, o co se vlastně soutěží. Každý týden obdrží pět výherců balíček produktů značky Weleda a k tomu tričko #mujduvod z bio bavlny. Dámy si mohou vybrat mezi tričkem nebo tílkem. V balíčku najdeme Arnikový sprchový gel, masážní olej s arnikou, Skin Food, balzám na nohy.
Aby toho nebylo málo, po skončení celé soutěže vybere porota 3 vítěze hlavních cen.
1. místo: Wellness pobyt pro dvě osoby
2. místo: zásoba Arnikového sprchového gelu na 1 rok (30 ks)
3. místo: zásoba Arnikového sprchového gelu na půl roku (15 ks)

Podrobnější informace o celé kampani najdete zde.
Ke kampani bylo vytvořeno motivační video, kde hrají samotní zaměstnanci Weledy.Myslím si, že je to super věc. Jsem moc ráda, že Weleda pokračuje v této kampani a snaží se rozhýbat lidi a povzbuzovat je ke sportu, zdravému životnímu stylu.
Díky tomu, že se každý týden vybere pět výherců, šance na výhru je opravdu vysoká. Pokud milujete přírodní kosmetiku nebo byste chtěly Weledu vyzkoušet, příležitost se vám právě naskytla :)

Co říkáte na tuhle soutěž? Máte v plánu se zúčastnit? :)

7 komentářů:

 1. To je super, že Weleda v této kampani pokračuje :) Už teď přemýšlím, jakou fotkou a důvod bych mohla přispět :)

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem ráda :) Bude fajn, když nějakou fotkou do soutěže přispěješ

   Vymazat
 2. To je paráda, asi se také zapojím :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tuto soutěž už jsem na ig zahlédla, instagramové soutěže mám moc ráda :)

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
 4. do první soutěže jsem se také zapojila, jsem ráda, že weleda pokračuje, možná se zapojím i do této :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý Váš komentář. Dělají mi neskutečnou radost. :)

Blogger Template by DanyČuks