úterý 18. srpna 2015

Ostrava Random

Krásné úterý. :)

Včerejší den jsem strávila v Ostravě, protože mě přijela navštívit pražanda Maky s její kamarádkou Nikčou. Ze začátku to bylo zvláštní, protože jsem se s Maky viděla poprvé. Ticho, rozpačité pohledy a Maky se chudák celá červenala. :D Znám jí už něco přes rok, ale protože bydlí přes celou republiku, tak nebyla možnost ji vidět. Maky sama před prázdninami tento sraz navrhla, což bylo jako kdyby mi četla myšlenky, protože jsem jí o tom chtěla napsat. Tak chudák kvůli mně strávila delší dobu ve vlaku než v Ostravě.Náš cíl byla Karolina. Na Svinově jsme si koupily jízdenky a jely jsme tam. V Karolině jsme nejdřív prošly obchody, holkám se líbilo, jak je to tam velké. Potom jsme šly na oběd do Bageterie Boulevard, kde jsem byla poprvé, ale ne naposled, protože patatas jsou boží!!Po jídle jsme si předaly dárečky. Maky mi z Londýna dovezla nejvíc roztomilou taštičku od Zoelly a k tomu mi přidala vzorek jejího tělového scrubu Tutti Fruity. Voní tak krásně, bude mě to stát asi hodně sil, než se dokopu k tomu, abych ho použila, protože mi je to líto, haha. Až ho zkusím, tak ho do nějakého článku protlačím a řeknu, co si o něm myslím. Byla jsem z toho taaak nadšená a hlavně ještě pořád jsem. Nejskvělejší dárek. ♥ Já jsem Maky dala "tajný" dárek, který si má rozbalit na své narozky. Doufám, že to do té doby vydrží. :)Pak jsme se zašly kouknout do knihkupectví a DMka. Nevím, jestli se mám radovat nebo brečet, ale nic jsem si tam nekoupila. Chtěla jsem EOS, ale žádný tam nebyl. Až já na ně narazím v DMku, tak asi budu skákat radostí.
Nakonec jsme skončily ve Starbucks, kde jsme se pak bavily o všem možném. Mňam, měla jsem asi to nejlepší vanilkové latte.Čas tam utíkal strašně rychle a najednou jsme musely jít na tramvaj a jet zpátky na Svinov. Před Karolinou jsme stihly udělat pár fotek, aspoň nějaká památka.
Na Svinově jsme ještě chvilku kecaly a potom holky jely domů. Zjistila jsem, že asi nesnáším loučení, protože jsem se pak cítila taková prázdná, když odjely. Ale jinak to byl skvěle strávený den, moc jsem si ho užila a už se moc těším až Maky s Nikčou zase uvidím.asi neumím dávat najevo radost, tak jako holky

Tohle bude asi můj nejlepší prázdninový zážitek. Co děláte o prázdninách Vy? :))

19 komentářů:

 1. Jeee, Markéét!
  Chtěla jsem něco podobného napsat na wattpad, ale ještě nebyl čas :(
  Ty fotky :DDD Jsme krásné :D
  No, na začátku to bylo trošičku trapný, ale pak to bylo moc moc super! (moc dobrÉ! Ha) :D
  Užila jsem si to a doufám, že nám to vyjde i o ty Vánoce, jak plánujeme :)
  Díky za super den!

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkné fotky.. jinak bych byla asi rozpačitá a červená taky :D:)

  OdpovědětVymazat
 3. Super fotky:) Ta taštička od Zoelly je krásná a s tím scrubem tě chápu, taky by mi bylo líto ho použít;D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta taštička je dokonalá♥♥♥ Budu ho muset použít na nějakou speciální událost :D

   Vymazat
 4. Super článok! :)) Ja tiež nemám rada lúčenie .// vždy mi je potom tak do plaču :))
  Domi Lap

  OdpovědětVymazat
 5. Super článok! :)) Ja tiež nemám rada lúčenie .// vždy mi je potom tak do plaču :))
  Domi Lap

  OdpovědětVymazat
 6. Miluju Bageterii a jejich menu s ledovým čajem, brambory a bagetou.. oohh, zato bych zabíjela:D
  Verranda

  OdpovědětVymazat
 7. Jééé, ty fotky:) Sluší Ti to! Takovéhle pokecy s kamarádkami mám hrozně ráda! Taky bychom něco takového měli vymyslet a konečně se potkat. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, holkám to sluší určitě víc :D Snad jo :)

   Vymazat

Děkuju za každý Váš komentář. Dělají mi neskutečnou radost. :)

Blogger Template by DanyČuks