pátek 11. srpna 2017

Weleda Global Garden

Krásný den :)

Ráda bych vás informovala o skvělé mezinárodní soutěži, ve které můžete vyhrát cestu kolem světa s Weledou.Zmínky o této soutěži jste již mohly zahlédnout na oficiálním instagramu Weledy, pokud jej sleduje. Ráda bych vám o této soutěži něco málo pověděla a byla bych moc ráda, kdybyste po přečtení článku měly chuť se do soutěže přihlásit, protože výhra je opravdu lákavá.

Hlavní výhra celé této soutěže je cesta kolem světa s Weledou. Vítěz soutěže podnikne nezapomenutelnou cestu po 11 státech světa (Argentina, Austrálie, Švédsko, Brazílie, Francie...). Jedná se o země, ve kterých má Weleda své pobočky. Vítěz bude objevovat fair trade projekty získávání surovin, zahrady léčivých rostlin a jednotlivé pobočky Weleda. Vítěz soutěže začne svou cestu v zemi, ze které pochází, v březnu 2018 a bude cestovat až do poloviny června 2018.

Důležité je zmínit, že soutěž je mezinárodní. Národní kola se budou konat celkově v 16 zemích, tudíž 16 finalistů a po té jeden vítěz. Finalisté se zúčastní společného pobytu v německém Schwäbisch Gmündu. Finalisté zde navštíví organické, biodynamicky obdělávané zahrady Weleda a budou mít možnost zapojit se do sklizně. Také navštíví výrobu a setkají se s expertkou na krásu Lilith Schwertle. Šanci vyniknout dostanou finalisté v závěrečné sérii workshopů - psaní, fotografie, sociální média, film.
Na konci tohoto programu odborná porota zvolí jednoho vítěze, jenž na jaře 2018 vyrazí na nezapomenutelnou cestu po 11 pobočkách Weledy.


Jak probíhá první fáze v naší zemi? 

V národním kole si jednotliví uchazeči založí svoje profily na této stránce a budou se snažit získat pro sebe co nejvíce hlasů. Z šesti uchazečů, kteří obdrží nejvíce hlasů, vybere odborná porota jednoho, který se stane národním finalistou a stráví týden v Německu, kde se zúčastní zajímavého programu společně s kandidáty z ostatních zemí.


Rády píšete a užíváte si fotografování? 
Máte dobré komunikační schopnosti?
Rády cestujete a poznáváte novou kulturu?
Zajímáte se o udržitelnost životního prostředí? 
Milujete Weledu?

Pokud jste na otázky odpověděly slovíčkem ANO, je tahle soutěž právě pro vás. Ideální kandidát by měla být osoba se specifickým talentem, který by uplatnila během tvorby obsahu blogu Weleda Global Garden.

Přihlásit se a sbírat hlasy můžete na této stránce v období od 8. srpna do 10. září 2017. Na této stránce najdete také potřebné informace k soutěži a kompletní pravidla.


Myslím si, že je to skvělá příležitost k procestování světa :) 
Co říkáte na soutěž? Zapojíte se? 

7 komentářů:

 1. Já se nezapojím, ale soutěž je to pěkná :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nezapojím se, ale ten nápad se mi líbí :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 3. Skvela sutaz. Skoda, ze nieco podobne neorganizuje aj slovenske zastupenie Weledy.

  OdpovědětVymazat
 4. Taky jsem se o soutěži zmiňovala na blogu v článku kde jsem mimo jiné sdělila i to, že píšu knihu. Bohužel se zapojit nemůžu a mrzí mě to, v tom termínu totiž už něco mám. Ta soutěž je bezva, ale trošku si myslím, že se zase tolik lidí nezapojí vzhledem k tomu, že termín výhry je takový poněkud nešťastný, pokud jsem to teda dobře pochopila. Myslím, že si málokdo může dovolit odejít z práce nebo ze studií na tři měsíce.

  fellienm.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jdu mrknout na tvůj blog ;) To je škoda, že se nezapojíš. I když ten termín je takový nešťastný. Jdu zrovna do maturitního ročníku, takže se taky nemůžu zapojit.

   Vymazat
 5. Milá Peggie, soutěž je tak výjimečná, že jsem se nemohla nezapojit.;) Mou účast je možné podpořit pod tímto odkazem... https://www.weledaglobalgarden.com/cze/candidate/1288
  Přeji krásné dny, Veronika. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru, já vím :) Už jsem tě svým hlasem podpořila. Budu držet palce.

   Vymazat

Děkuju za každý Váš komentář. Dělají mi neskutečnou radost. :)

Blogger Template by DanyČuks